Finance PROTI it? NE, jeden tým!

Seminář

24.11.2015 24.11.2015 Europe/Prague Finance PROTI it? NE, jeden tým! Seminář CAFIN info@cafin.cz

Finance PROTI it? NE, jeden tým! Datum 24.11.2015, Hotel DUO, Teplická 492, Praha 9 Zveme Vás na seminář určený pro všechny, kterých se dotýká oblast controllingu, reportingu, datových skladů a BigData, tedy manažery a finanční ředitele. A vezměte s sebou i vaše “ajťáky”, kteří s oddělením controllingu spolupracují.

 

Přednášející:

  • Jiří Bohuslav, Managing Consultant a Team Leader DWH, Sophia Solutions
  • Vladislav Hanák, Managing Consultant a Team Leader CPM, Sophia Solutions
  • Naším hostem, který zná implementace a jejich problémy “z obou břehů”, je: Michal Kaštovský, Odbor Controllingu a výkaznictví, PPF banka

 

Obsah semináře/workshopu: Na základě reálných projektů ukážeme, jak se na projekty datových skladů, reportingové a plánovací projekty dívá byznys, jak IT a jak se mezi těmito dvěma světy pohybuje dodavatel SW. Budou představeny i nové trendy v těchto oblastech. Uvidíte, že i například v tak tradiční oblasti jako jsou datové sklady lze využít výhod nových technologií, dozvíte se, co jsou a nejsou BigData a co je a není Cloud a hlavně v čem Vám mohou být tato řešení užitečná.

 

Místo a čas konání: Místo: Hotel DUO, Teplická 492, Praha 9, http://www.janhotels.cz/duo-hotel-praha Datum: 24.11. 2015, od 13:30 do 17:30 (od 13:00 připravena registrace)