PODZIMNÍ KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ CONTROLLER INSTITUTU 2021

Víte, že jako členi CAFIN máte 13 % slevu na vzdělávání u Controller Institutu?

Milí čtenáři, v těchto nejistých dobách je vidět, jak naléhavě potřebuje naše společnost lidi, kteří jsou zdatní v controllingu a mají „holistické podnikatelské chápání“ neboli zdravý selský rozum. Proto jsou nyní velmi žádaní controlleři, kteří umí být sparing partnery managementu.

To je i hlavní téma našeho již 24. Controllingového fóra. Poslední rok jsme se v Controller Institutu, více než kdy jindy, věnovali metodice a didaktice. Jinými slovy, jak je nejlepší se v nových podmínkách učit nové věci? Ať už prezenčně nebo online, vzdělávání zaměřené na potřeby našich účastníků je naší nejvyšší prioritou. Kombinací živého online školení, individuálních konzultací, samostudia lze dosáhnout výborných výsledků. Můžete se učit vlastním tempem, opakovat si, sdílet zkušenosti, ptát se…a posouvat se dále. Vyzkoušeli jsme si a platí, že u nás si formu můžete vybrat (pokud nejsme legislativně omezeni).

Prezenčně, online, kombinovaně?
V katalogu najdete u každého kurzu formu, kterou jsme schopni nabídnout. Ve spolupráci s našimi experty jsme připravili nové vzdělávací cykly zaměřené na využití POWER BI nebo SAP (ty jsou koncipovány pouze jako online produkty). Věříme, že se nám v druhé polovině podaří uspořádat konference, na které jste zvyklí, a i v rámci firemních školení platí, že necháme formu vzdělávání na vaší volbě.

Ukázalo se, že získávají na oblibě i individuální formy vzdělávání – mentoringa konzultace. Stojí za to udělat něco jen pro sebe 😊.

Závěrem nezbývá než dodat, že se na vás my všichni v Controller Institutu i naši lektoři upřímně těšíme. Prezenčně nebo online, jsme tu pro každého, kdo má chuť na sobě pracovat. Důvěřujte svým schopnostem, ale i nadále investujte do rozšiřování svých dovedností.

Za tým Controller Institutu & CAFIN

Olga Cechlová & tým

ELEKTRONICKÝ KATALOG ZDE

PDF KE STAŽENÍ ZDE