CAFIN DAY

Setkání členů

13.06.2019 13.06.2019 Europe/Prague CAFIN DAY Setkání členů Lesní Lázně Zvánovice CAFIN info@cafin.cz

Mapka Zvánovic ? ZDE 

Program setkání?

Čtvrtek 13.6.2019

17:00         10. Sněm členů  

Rekapitulace všeho, co se v CAFINu podařilo v roce 2018.

18:00        Křeslo pro hosta

Jak činorodě lze strávit v jedné firmě 15 let? Jaká je to cesta od controllingu k CFO? A proč ve finále nejsou čísla až tak důležitá? 

Zeptáme se pana Gerharda Knopa.

Gerhard působil více než 25 let v manažerských pozicích. Své zkušenosti sbíral v České spořitelně a v automobilové společnosti WITTE Nejdek. Pracoval na návrzích a změnách procesů v oblasti financí, personalistiky, centralizace, stál u tvorby nových útvarů včetně výchovy zaměstnanců pro nové role. V poslední době klade důraz na implementaci strategie a firemní kultury jako hlavních atributů dosahování dlouhodobě udržovaných výsledků a plnění klíčových cílů. Aktuálně působí jako klient partner a lektor pro Franklin Covey Praha, ČR, dále jako poradce a a specialista na interní komunikaci.

od 20:00       Neformální networking ?

Pátek 14.6.2019

9:00-12:30

Tentokrát nebudete rozhodně zahálet čeká nás interaktivní workshop na téma: 

Jak prosadit změnu/nápad (nejen) ve finančním oddělení? 

Umíte vy a vaši lidé získat ostatní pro váš nápad? Jak jednoduše vystihnout podstatu změny? A jak argumentovat a vyvrátit námitky? Vyzkoušejte si v týmech nadchnout ostatní… A navíc získat tipy a zpětnou vazbu od finančního odborníka i lektora soft skills… A s humorem a nadhledem se podívat na dění ve finančním oddělení. 

Workshop bude probíhat pod vedením Milana Kohouta a Jana Žižky.

Milan je absolventem FTVS a FF UK obor TV – Psychologie. Konzultantské a lektorské činnosti se plně věnuje od roku 2006. Úspěšný absolvent pětiletého psychoterapeutického výcviku SUR. Ve společnosti  NTI – consulting je obchodním manažerem zajišťujícím péči o stále klienty i komunikaci s klienty novými, odborně se orientuje zejména na profesní diagnostiku a terapii, je trenérem soft skills manažerů na všech stupních řízení a specialistou v oblasti outdoorových aktivit.

Jan vystudoval VŠE v Praze a také dnes je část jeho aktivit spjata s jeho alma mater. Je členem Vědecké rady Podnikohospodářské fakulty. Zastával pozice finančního ředitele v tuzemských i mezinárodních firmách (Tesco, Myllykoski sales, Mondi). Posledních pět let pracoval na pozici generálního ředitele a místopředsedy představenstva Mondi Štětí a.s. V roce 2011 se umístil na třetím místě v soutěži Manažer roku a na prvním místě v soutěži Manažer odvětví České republiky. Jako lektor se zaměřuje na finance, formování podnikové kultury, vedení lidí, řízení změny, risk management a strategii.

Cena akce
Pro členy CAFIN je vstup ZDARMA*
Pro ostatní činí účastnický poplatek 6.500 Kč bez DPH.

* Neplatí pro základní členství. Náklady na ubytování si účastníci hradí sami.