Školíme se s CAFINem

Pracovní snídaně

24.09.2019 24.09.2019 Europe/Prague Školíme se s CAFINem Pracovní snídaně CAFIN, Voctářova 5, 180 00 Praha 8 CAFIN info@cafin.cz

Připravili jsme pro vás ranní pracovní setkání na téma Školíme se s CAFINem I a II.

Během dopoledne vám představíme dosavadní průběh aktuální výzvy 60. a zároveň představíme nový projekt, který odstartujeme na konci letošního roku. Přijďte si poslechnout zkušenosti s aktuálním projektem a dozvědět se, jak se můžete zapojit i vy a vaše firma.

Dále na vás čeká praktická ukázka toho, jak se dostat k reálným rozvojovým potřebám vašeho týmu. Ivo Spilka vám dodá tipy, jak analyzovat vzdělávací potřeby vašich kolegů.

Harmonogram pracovní snídaně

⏰8:30 – 9:30

Školíme se s CAFINem I a II

Představení projektu, krátké zhodnocení a odpovědi na nejčastější dotazy (Kdo se může školit? Za jakých podmínek? Jaká témata? Kde? Kdy?)

Olga Cechlová, CAFIN
Helena Sochrová, CAFIN

9:30 – 11:00

Analýza vzdělávacích potřeb týmu

Když se řekne analýza vzdělávacích potřeb, řada personalistů i lektorů se začne zadavatele doptávat, co by tak jeho cílová skupina potřebovala. Často to může stačit ke zjištění toho, jak rozvoj lidí designovat. Ovšem nezřídka se stává, že zadavatel neví, co vlastně chce – to když nemá jasnou představu, co by nově měl vyžadovat od svých lidí… Ať už jste personalistou, specialistou na vzdělávání nebo dokonce lektorem, mohou se vám hodit tipy, které mi velmi pomáhají dostat se k pravým rozvojovým potřebám. A to dokonce i u takových zadavatelů, kteří si myslí, že jeho lidé nic nepotřebují.

V krátkém diskuzním bloku vám prakticky ukážeme, jak se s potenciálním i skutečným zadavatelem dá bavit jinak – tak trochu „systemicky“…

  • pomocí cirkulárních otázek,
  • se zapojením představy „neproblému“,
  • jak při tom efektivně pomáhají situační kontexty
  • a jak inspirativně pracovat s kontexty a kotvami

Propojíme všechny tyto nástroje s nástroji ovlivňování a vyjednávání,
a vytvoříme tak funkční model komunikace.

Ivo Spilka, lektor

Co vás to bude stát?

Akce je určená pouze pro členy CAFIN.

Aktuálně máme snídani obsazenou. Další zájemci o tuto akci budou registrováni jako náhradníci.

V případě zájmu kontaktujte helena.sochrova@cafin.cz ?