Vánoční setkání s Tomášem Šebkem

Setkání členů

07.12.2022 17:30:00 07.12.2022 22:00:00 Europe/Prague Vánoční setkání s Tomášem Šebkem Setkání členů Malostranské náměstí 37/23 CAFIN info@cafin.cz

CAFIN Vás srdečně zve na Vánoční setkání🎄

Tradiční Vánoční setkání CAFIN 🎄 se letos uskuteční ve středu 7. prosince v Praze (Kaiserštejnský palác,  Malostranské náměstí 37/23, Praha ).

Naše pozvání přijal lékař Tomáš Šebek.

Tomáš je všeobecný chirurg, který pracuje v pražské Nemocnici na Františku. Na první misi s Lékaři bez hranic odjel v roce 2010 na zemětřesením zdevastované Haiti. Později se do této země vrátil. Dvakrát pracoval v traumacentru Lékařů bez hranic v afghánském Kundúzu. Lékařskou péči poskytoval také lidem v Agoku na pomezí Súdánu a Jižního Súdánu. Celkem absolvoval s organizací šest misí, naposledy působil ve válkou zmítaném Jemenu.

Zapište si datum do kalendáře a přijďte si s námi užít (pod)večer v předvánočním shonu 😊.

Program setkání

17:30-18:00         Registrace účastníků, welcome drink

18:00-18:30         Slavnostní vyhlášení soutěže FINdiplomka 2022

18:30-19:30         Moderovaný rozhovor s Tomášem Šebkem

19:30-?                 Neformální diskuze s rautem, vínem a spoustou milých setkání …

Vstup je možný pouze pro členy CAFIN, pro které je ZDARMA (kromě Základního členství).

 

Akce je v tuto chvíli naplněna, v případě zájmu nás kontaktuje na e-mail: helena.sochrova@cafin.cz

 

Adventní čas by neměl být jen o dárkovém shonu, ale především čas laskavosti, štědrosti a vděčnosti. Tak jako každý rok se CAFIN snaží inspirovat i v oblasti dárcovství. V letošním roce jsme se rozhodli podpořit domovskou organizaci hosta Vánočního setkání, pana Tomáše Šebka. Organizaci Lékaři bez hranic asi nemusíme dlouze představovat. Přes 50 let poskytují zdravotnickou a humanitární pomoc těm nejzranitelnějším: lidem zasaženým válkou, přírodními katastrofami nebo epidemiemi.

Kolegové z Controller Institutu a CAFIN si interně vytvořili Vánoční sbírku a celý výtěžek poputuje právě této organizaci.

Přidáte se? Věděli jste, že za 500 Kč bude mít 80 lidí čistou pitnou vodu na měsíc? Pomáhejme si, i malá pomoc může pro někoho znamenat hodně.