Seznam členů

ABEL-Computer s.r.o.

Ademco CZ s.r.o.

ALTEC a.s.

ANECT a.s.

ARMATURY Group a.s. provozovna Dolní Benešov

BAŤA, akciová společnost

Bazala Miroslav

Bazala Miroslav ml.

BDO Czech Republic s.r.o.

Benda Marcel

Benda Ondřej

Berková Kateřina

Bernáth Ondřej

BILLIGENCE PTY LTD, organizační složka ČR

Bolek Jan

Bóna Juraj

Brach Pavel

Brunátová Kristína

Brunclíková Irena

Buus Tomáš

Capák Marek

ČD – Telematika a.s.

ČEPS, a.s.

Černá Martina

Červenka Petr

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

Česká pojišťovna a.s.

Česká pošta, s.p.

Česká televize

Česká zbrojovka a.s.

Československá obchodní banka, a. s.

Chládek Michal

Chlumská Zuzana

Činčala Tomáš

Činčala Tomáš

Cink Tomáš

Citibank Europe plc, organizační složka

Colognia press, a.s.

Contrast Consulting Praha, spol. s r.o., kmenový člen asociace

COPS Financial Systems, s.r.o.

CRIF – Czech Credit Bureau, a.s.

ČSOB Penzijní společnost, a. s.

ČSOB Penzijní společnost, a. s., člen skupiny ČSOB

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

DEK a. s.

Demian Matúš

Direct Parcel Distribution CZ s.r.o.

Dospíšil Petr

Drnec Stanislav

Duba Milan

Dvořák Petr

Elektroline a.s.

Energie – nemovitostní a.s.

Energie – stavební a báňská, a.s.

Engel strojírenská spol. s r.o.

Enžlová Martina

Equa bank a.s.

Ernst & Young, s.r.o.

ESET, spol. s r.o.

Europ Assistance s.r.o.

Europasta SE

EvoBus Česká republika s.r.o.

EWALS CARGO CARE spol. s r.o.

Fosfa a.s.

FOXCONN CZ s.r.o.

Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.

Foxconn Technology CZ, s.r.o.

Gaillard Gaspard

Gallo Peter

Gargulák Zdeněk

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.

Geewa, s.r.o.

Generali Česká pojišťovna a.s.

Global Payments Europe, s.r.o.

Grufíková Zdeňka

Gurný Petr

Hais Eduard

Hajný Petr

Hampel Radim

Hanelová Hana

Hanousek Alexandr

Hasse Michal

Havašová Jitka

HBO Europe s.r.o.

Heger Martin

Hejduková Pavlína

Hendrychová Věra

Herůdek Jaromír

HESTEGO a.s.

Hladík Stanislav

Hnilička Tomáš

Holánek Tomáš

Homolková Martina

Honka Tomáš

HOPI HOLDING a.s.

HOPI s.r.o.

Houser Václav

Hrbková Petra

Hulmák Petr

Hybšová Jana

IBPM Solutions s.r.o.

ICOM transport a.s.

INEKON SYSTEMS s.r.o

Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.

Internet Mall, a.s.

Iždinská Petra

Jenčo Josef

Ježek Martin

John Crane a.s.

Jonáš Radek

Jouzová Olga

Kaláb Petr

Kalický Lubomír

KIEKERT-CS, s.r.o.

Kloboučková Monika

Klopan Branislav

Koka Andrej

Kolář Miroslav

Kolečářová Andrea

Komterm, a.s.

Kooperativa pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group

Koptík Zdeněk

Kořán Václav

KORDÁRNA Plus a.s.

Košarko Michal

Kovárna VIVA a.s.

Kovářová Kateřina

Král Bohumil

Kratochvílová Daria

Krechovská Michaela

Krejsa Pavel

Kristová Marie

Kroulík Bohuslav

Kroulík Buhuslav

Kšírová Martina

Kuchyňa Jiří

Kuklík Jan

Kult Jakub

L I N E T spol. s r.o.

Lacinová Renata

Lagardere Travel Retail, a.s.

Láznička Jiří

LIKOV s.r.o.

Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Linde Pohony s.r.o.

Lucie Tarantíková

Macek Petr

Macháč Jan

Madrová Tereza

Maliňáková Lenka

Marek Petr

Mareška Lukáš

Martínek Jaroslav

Martínková Hana

Mašek Pavel

Mast-Jaegermeister CZ s.r.o

Maštalíř Michal

MEGA a.s.

Mejzlík Ladislav

Mensdorff-Pouilly Helen

Metso Czech Republic, s.r.o.

Moore Stephens s.r.o.

Moravia IT s.r.o.

Moravské kovárny, a.s.

MoroSystems Software Development, s.r.o.

Musílková Jana

Národní divadlo

Němec Václav

Nestrašilová Jaroslava

Netík Lukáš

NN Finance, s.r.o.

Nosek Aleš

Novibra Boskovice s.r.o.

ORGREZ, a.s.

Otta Luboš

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.

Páral Luděk

Pauleová Iva

Paulík Tomáš

Pavelková Drahomíra

Pavlištík Petr

Pelouch Filip

Peschout Martin

Petr Ondřej

Petráček Michal

Petrová Dominika

Pícha Václav

Písařovicová Lenka

Plachá Denisa

Plachý Martin

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Pokorná Kateřina

Pokorný Alois

Polách Zdeněk

Port Helena

PRECIOSA a.s.

PREFA Brno a.s.

Přibyl Martin

PRODECO, a.s.

Project Controls s.r.o.

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Pušová Ivana

Putna Ondřej

Rejnková Marklová Pavla

RESPECT, a.s.

ROSSMANN s.r.o.

ROSSMANN,spol.s r.o.

Roth Miroslav

Rozsypal Radek

Růžička Karel

Růžičková Dagmar

Ryneš Jaroslav

Šafránek Pavel

Sazovský Petr

Sberbank a.s.

Schlossberger Otakar

Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Sekot Martin

Siemens, s.r.o.

Šimek Ladislav

SIMPLEBEEZ s.r.o.

Šiška Ladislav Ing.

Škvrna Ladislav

Slabý Lubomír

Slapničková Pechmanová Monika

Slavík Jan

Slezáková Klára

Slivko Přemysl

Solitea BI Experts, s.r.o.

Sophia Solutions, s.r.o.

Special Service International, spol. s r.o.

Špetová Jitka

Srnková Michaela

Šťastný Radek

Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.

Stejskal Jan

Štěpař Jaroslav

SVOS, spol. s r.o.

Svozilová Petra

Szabó Adam

Tenneco CA Czech Republic s.r.o.

THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, a.s.

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Trčka Tomáš

TRCZ s.r.o.

Tsolov Ivo

Tylich Pavel

Uldrych Aleš

Ulman Martin

UNEX a.s.

Vašek Libor

Veletrhy Brno, a.s.

VEOS Pospíšil s.r.o.

Veselý Ivan

VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost

Vibracoustic CZ, s.r.o.

Viscofan CZ s.r.o.

Vísner Josef

VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Vobecký Tomáš

Vojtová Petra

Volfík Josef

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Vrzalová Veronika

Vysoký Tomáš

Zicháčková Mária

Zlesák Martin

Zralý Martin