VÝHODY ČLENSTVÍ V CAFIN

NETWORKING

Potkávejte se s více než 300 členy z oboru financí a controllingu na různých akcích, např. konferenci IT pro FINANCE, CAFIN DAY, nebo oblíbeném Vánočním setkání.

VZDĚLÁVÁNÍ

Účastníte se zdarma členských workshopů, pracovních snídaní a využíváte knihovnu CAFIN k zapůjčení odborné literatury. Navíc, máte 13% slevu na všechna manažerská školení u Controller Institutu.

INSPIRACE

Nasloucháte příběhům osobností ze světa financí na CAFIN setkáních, pracovní problém Vám pomohou vyřešit ostatní členové v rámci pracovní skupiny, nebo naopak poměříte síly v soutěži FINprojekt.

DOBRÉ PRO VÁS I VAŠI FIRMU

Naše komunita Vás zaujme profesionálně i osobně. Koneckonců, váš osobní úspěch také přispívá k trvalému zlepšování výkonnosti vaší společnosti.

PODPORA

Připravujeme projekty, které pomáhají mladým lidem, kteří jsou před vstupem do své pracovní kariéry s jejím startem např. akcí START UP finanční kariéry nebo projektem FINdiplomka.

Společně silnější

Prostor pro každého, kdo chce dělat víc než jen práci. Sdílejte jedinečnou profesní síť ze které má užitek, který se rovná radám, zkušenostem, poznatkům a myšlenkám ostatních, každý.

CAFIN V ČÍSLECH

231

Členských firem

385

Aktivních klientů

1422

Sympatizantů

Co Vás vedlo k tomu připojit se do asociace CAFIN? Jaká máte očekávání?

Doporučení na CAFIN získáno za studií na VŠE v Praze od prof. Krále. Očekávání naplněno ve smyslu spojení lidí, zajímající se o finance a controlling a posouvají se v tomto směru dál . Podstatným faktorem jsou příjemní lidé v asociaci a výborná atmosféra.

Juraj Angelovič Grohe ČR

Co Vás vedlo k tomu připojit se do asociace CAFIN? Jaká máte očekávání?

Možnost setkávat se stejně zaměřenými lidmi, vyměňovat si zkušenosti a hledat u nich inspiraci. Mám zájem na nových trendech v účetnictví, controlingu a financích.

Daniel Stabenow Vibracoustic CZ

Co Vás vedlo k tomu připojit se do asociace CAFIN? Jaká máte očekávání?

Členstvo na rok zdarma ako bonus při školenia Business Game pre náš manažment.Cením si, že spoločnosť Controller Institute systematicky zhromažďuje informácie, šíri osvetu o controllingu,organizaju školenia a prispieva k zvyšovaniu konkurencieschopnosti českých aj slovenských firiem a získané poznatky ze školenia,časopesie CAFIN se snažím preniesť aj do praxe v našej firme.

Tomáš Kulich Foxconn Slovakia

Na které akce asociace CAFIN nebo Controller Institutu, kterých jste se zúčastnil, rád vzpomínáte a proč?

Vysoce hodnotím Controllingové fórum, CAFIN day a také vánoční večírek a akce, které poskytují nejen odborné informace, ale mají za cíl i budování kolektivu .

Juraj Angelovič Grohe ČR

Na které akce asociace CAFIN nebo Controller Institutu, kterých jste se zúčastnil, rád vzpomínáte a proč?

Když jsem se stal vaším novým členem, nevěděl jsem, co od akcí CAFIN čekat.Od nových kolegů a velice přátelských lidí, jsem vyslechl samou chválu a doporučení na Vaše akce a další společná setkání. Věřím proto, že Controllingové fórum si v příštím roce zaškrtnu obzvlášť tučně a ani u CAFIN DAY nebudu dlouze váhat.

Petr Hajný BRONSWERK HEAT TRANSFER